کارشناسی ارشد بدون کنکور از طریق دانشپذیری دانشگاه پیام نور - ثبت نام کلاسهای آمادگی فراگیر پیام نور با مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

مشاوره رایگان و اطلاع از آخرین اخبار کنکور فراگیر پیام نور سال 94


نام و نام خانوادگی :
ایمیل:
شماره تماس :
متقاضی آزمون :
رشته :
 

بر اساس اطلاعیه سازمان سنجش و آموزش کشور، مهلت ثبت‌ نام كارشناسی ارشد فراگیر پیام نور سال 94 نوبت پانزدهم تا روز چهارشنبه 1 بهمن 93 تمدید شد.
علاقمندان به شرکت در  دوره های کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور می توانند از طریق سایت سازمان سنجش و آموزش کشور به نشانی sanjesh.org اقدام نمایند.
داوطلبان حداکثر تا 31 شهریور 94 و یا قبل تر باید فارغ التحصیل مقطع کارشناسی شده باشند
منابع امتحان کارشناسی ارشد فراگیر و کد رشته محل ها در دفترچه منتشر خواهد شد
قابل ذکر است هزینه ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر نوبت پانزدهم 60 هزار تومان است که باید به صورت اینترنتی و خرید کارت اعتباری در زمان ثبت نام پرداخت شود.
کنکور فراگیر کارشناسی ارشد در روز جمعه 4 اردیبهشت 94 برگزار می شود.
پذیرش براساس ظرفیت است و در هر کد رشته محل 20 نفر به شیوه پژوهشی و 40 نفر به شیوه الکترونیکی پذیرفته خواهند شد. داوطلبان در صورت قبولی در آزمون از نیمسال مهر 94 در دانشگاه پیام نور ادامه تحصیل خواهند داد


برچسب‌ها: فراگیر پیام نور, کارشناسی ارشد پیام نور, دانشگاه بدون کنکور, ثبت نام پیام نور, ثبت نام ارشد پیام نور
نوشته شده توسط مدیر وبلاگ فراگیر پیام نور  | لینک ثابت |

داغ کن - کلوب دات کام
 

معاون آموزشی تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام‌ نور جزئیات ثبت نام و برگزاری کنکور کارشناسی ارشد فراگیر این دانشگاه را اعلام کرد. محمدعلی کریمی در مورد زمان ثبت نام این آزمون گفت: ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر نوبت پانزدهم از 14 دی‌ماه آغاز می شود و تا 21 دی‌ماه ادامه خواهد داشت. ایشان بیان داشت که ثبت نام از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org صورت می‌گیرد.
معاون آموزشی تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور در باره زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور گفت: آزمون فراگیر پیام نور در تاریخ 4 اردیبهشت‌ماه 94 برگزار می شود و نتایج آن تا مردادماه سال 94 اعلام می‌شود البته امکان دارد طبق رایزنی‌های انجام شده نتایج زودتر از موعد مقرر اعلام شود.
آزمون فراگیر دانشگاه پیام نور در مقطع کارشناسی ارشد یکبار در سال برگزار می گردد. 


برچسب‌ها: فراگیر پیام نور, کارشناسی ارشد پیام نور, ثبت نام فراگیر پیام نور, ثبت نام پیام نور, ثبت نام ارشد پیام نور
ادامه مطلب
نوشته شده توسط مدیر وبلاگ فراگیر پیام نور  | لینک ثابت |

داغ کن - کلوب دات کام

قابل توجه متقاضیان ورود به مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور

باتوجه به اعلام خبر ثبت نام جدید کنکور فراگیر پیام نور در مقطع کارشناسی ارشد و برگزاری آزمون در اردیبهشت 93 کلاس های امادگی جهت شرکت در کنکور کارشاسی ارشد دانشگاه پیام نور برگزار می شود. علاقمندان می توانند جهت ثبت نام در کلاسها و کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 7 - 22886446 تماس بگیرند


برچسب‌ها: فراگیر پیام نور, فراگیر پیام نور 93, دفترچه پیام نور, دفترچه پیام نور 93, ثبت نام ارشد فراگیر
نوشته شده توسط مدیر وبلاگ فراگیر پیام نور  | لینک ثابت |

داغ کن - کلوب دات کام
نیمه دوم اسفند زمان احتمالی ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور در نوبت بعدی می باشد یک منبع آگاه،  نیمه دوم اسفند ۹۲ یعنی ۱۵ اسفند را زمان احتمالی ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور در نوبت چهاردهم اعلام کرد.

او تاریخ احتمالی زمان برگزاری آزمون در این نوبت را نیز روز ۲۶ اردیبهشت عنوان کرد.

این مسوول در پیام نور همچنین متذکر شد این تاریخ هایی می باشد که از طرف پیام نور پیشنهاد داده شده است و منتظر تایید نهایی از طرف سازمان سنجش است.

دانشجویان پس از پذیرش در آزمون فراگیر نوبت چهاردهم از اول مهرماه ۹۳ به کلاسهای درس خواهند رفت.

آزمون کارشناسی فراگیر دیگر برگزار نمی شود و علاقمندان به حضور در دانشگاه پیام نور در مقطع کارشناسی ۳ اسفند 92 می توانند ثبت نام کنند.

برچسب‌ها: ثبت نام فراگیر پیام نور, فراگیر پیام نور, تاریخ احتمالی ثبت نام و برگزاری آزمون نوبت بعدی ار
نوشته شده توسط مدیر وبلاگ پیام نور  | لینک ثابت |

داغ کن - کلوب دات کام


اخباردانشگاه فراگیر پیام نور اعلام کرد : بر طبق گفته معاون آموزشی دانشگاه پیام نور، پذیرش دو بار در سال از دانشجویان مقطع  ارشد فراگیر در این دانشگاه بار دیگردر دست اقدام است.

پایگاه خبری دانشگاه پیام نور اعلام کرد : محمدعلی کریمی با بیان اینکه بر اساس تصمیمات دانشگاه پیام نور، پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد در مقطع فراگیر این دانشگاه طبق روال گذشته دو بار در سال صورت می گیرد، ادامه داد: آزمونهای فراگیر کارشناسی ارشد از سال آینده (سال ۹۳) یک بار در اردیبهشت ماه و یک بار در دی ماه برگزار می شود.

وی ادامه داد: ثبت نام برای پذیرش در آزمون فراگیر اردیبهشت ۹۳ از اسفندماه امسال توسط سازمان سنجش، آغاز و کنکور فراگیر نیمه دوم اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.

وی گفت: دانشجویان پس از پذیرش در این آزمون از اول مهرماه به کلاسهای درس خواهند رفت.

معاون آموزشی دانشگاه پیام نور درباره نوبت دوم آزمون فراگیر کارشناسی ارشد این دانشگاه، خاطرنشان کرد: نوبت دوم آزمون فراگیر کارشناسی ارشد طبق روال گذشته در آذرماه برگزار می شود.

لازم به ذکر است که کاردانی به کارشناسی و کارشناسی فراگیر پیام نور از سال پیش پذیرش در پیام نور حذف شده است و دیگری دانشجویی به عنوان فراگیر کارشناسی ناپیوسته و پیوسته پذیرش نمی شود.

 

برچسب‌ها: دانشگاه فراگیر پیام نور
نوشته شده توسط مدیر وبلاگ پیام نور  | لینک ثابت |

داغ کن - کلوب دات کام
بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي ثبت‌نام و شركت در آزمون دوره هاي فراگير كارشناسي ارشد نوبت سيزدهم دانشگاه پيام‌نور سال 1392مي‌رساند، كه ثبت‌نام منحصراً به صورت اينترنتي از روز يكشنبه مورخ 14/07/92 آغاز و در روز شنبه 20/07/92 پايان مي‌پذيرد. لذا كليه متقاضيان، ضرورت دارد كه در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقيق دفترچه راهنما (دفترچه راهنما از طريق سايت سازمان قابل دسترسي است) و فراهم نمودن مدارك و اطلاعات مورد نياز ثبت‌نام به سايت سازمان سنجش‌ آموزش كشور به نشاني www.sanjesh.org  مراجعه و نسبت به ثبت‌نام در آزمون دوره‌هاي فراگير كارشناسي ارشد نوبت سيزدهم دانشگاه پيام نور سال 1392 اقدام نمايند.
1-  شرایط ثبت‌نام و پذيرش:
علاقمندان به تحصيل در دوره‌هاي فراگير مي‌بايست ...


برچسب‌ها: دفترچه پیام نور, دفترچه فراگیر پیام نور, دفترچه کارشناسی ارشد پیام نور, دفترچه ارشد پیام نور, دفترچه پیام نور 92
ادامه مطلب
نوشته شده توسط مدیر وبلاگ فراگیر پیام نور  | لینک ثابت |

داغ کن - کلوب دات کام
حذف و اضافه نیمسال اول سال تحصیلی ۹۳-۹۲ دانشگاه پیام نور از تاریخ ۹ الی 16 مهرماه ۹۲ شروع شد.

نکات مهم در خصوص حذف و اضافه:
فقط دانشجویانی می توانند در حذف و اضافه انتخاب واحد انجام دهند که قبلا در زمان انتخاب واحد، شرکت کرده باشند. در غیر این صورت نمی توانند در حذف و اضافه انتخاب واحد انجام دهند.
حذف کردن و اضافه کردن دروس در حذف و اضافه بدون محدودیت می باشد
همچنین حذف و اضافه به صورت زمان بندی شده می باشد و برای هر دانشجو زمان مشخصی برای حذف و اضافه در نظر گرفته شده است.
دانشجویان بدهکار و کسانی که شهریه خود را واریز نکرده اید نیر قادر به حذف و اضافه می باشند.

میزان اضافه شهریه پرداختی در حذف و اضافه (در صورت واریز شهریه) :
۱- اگر شهریه شما در حذف و اضافه بیشتر از شهریه در هنگام انتخاب واحد شده است باید ما به التفاوت آن را در بانک صادارت از طریق فیش بانکی موجود در سایت انتخاب واحد گلستان پرداخت نمایید.
۲- اگر شهریه شما در حذف و اضافه کمتر از شهریه در هنگام انتخاب واحد شده است مابه التفاوت آن درحساب شما ذخیره می شود و از شهریه ترم بعد شما کسر می شود.
حذف و اضافه از طریق سایت گلستان به آدرس اینترنتی http://reg.pnu.ac.ir امکانپذیر می باشد. (سایت گلستان فقط از طریق مرورگر اینترنت اکسپلورر قابل دسترس است)

برچسب‌ها: دفترچه پیام نور, دفترچه فراگیر پیام نور, دفترچه کارشناسی ارشد پیام نور, دفترچه ارشد پیام نور, دفترچه پیام نور 92
نوشته شده توسط مدیر وبلاگ فراگیر پیام نور  | لینک ثابت |

داغ کن - کلوب دات کام
زمان شروع ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور اعلام شد

رئیس مرکز آزمون دانشگاه پیام نور اعلام داشت: ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور از 14 مهر در سایت سازمان سنجش آغاز می شود و تا 21 مهر 92 ادامه دارد.

ایشان بیان داشت: دفترچه های انتخاب رشته به صورت رایگان و اینترنتی از طریق سامانه مذکور در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

دانشگاه پیام نور امسال در 220 رشته گرایش در مقطع کارشناسی ارشد اقدام به پذیرش دانشجو می کند.

سلیم بهرامی درباره زمان برگزاری آزمون، اظهار داشت: اواخر آذرماه یا هفته نخست دی ماه امسال، کنکور فراگیر ارشد برگزار می شود.

از امسال کنکور فراگیر مقطع کارشناسی دیگر برگزار نمی شود.

متقاضیان ثبت نام کلاسهای آمادگی فراگیر توجه داشته باشند حتما در موسساتی ثبت نام نمایند که دارای مجوز از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن 7 - 22886446 تماس بگیرید.برچسب‌ها: فراگیر پیام نور, فراگیر پیام نور92, دفترچه پیام نور, دفترچه ثبت نام پیام نور, ثبت نام فراگیر پیام نور
ادامه مطلب
نوشته شده توسط مدیر وبلاگ فراگیر پیام نور  | لینک ثابت |

داغ کن - کلوب دات کام

زمان ثبت نام دوره های فراگیر دانشگاه پیام نور در مقطع کارشناسی ارشد سال 92 و ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه پیام نور از طریق کنکور سراسری از شنبه هفته بعد آغاز خواهد شد. کلیه مراحل ثبت نام که در ادامه مطلب آمده است به صورت اینترنتی و غیر حضوری و از طریق سیستم گلستان انجام می شود. پذیرفته شدگان و علاقمندان تحصیل در دوره های فراگیر پیام نور می توانند با مطالعه دقیق شرایط ثبت نام به صورت اینترنتی کلیه امورخود را انجام دهند. 

علاقمندان ثبت نام فراگیر پیام نور سال 92 در مقطع کارشناسی ارشد می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت زیر مراجعه نمایند.

www.payamnour.ir


برچسب‌ها: فراگیر پیام نور, فراگیر پیام نور92, دفترچه پیام نور, دفترچه ثبت نام پیام نور, ثبت نام فراگیر پیام نور
ادامه مطلب
نوشته شده توسط مدیر وبلاگ فراگیر پیام نور  | لینک ثابت |

داغ کن - کلوب دات کام
زمان اعلان نتایج پذیرفته شدگان بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور 92 93

دانشگاه پیام نور اعلام کرد اسامی نهایی پذیرفته شدگان بدون کنکور کارشناسی ارشد ویژه استعدادهای درخشان تاریخ ۲۱ شهریور اعلام می شود. سلیم بهرامی رئیس مرکز آزمون دانشگاه پیام نور بیان داشت: یش از ۳۷۷۰ دانشجوی ممتاز برای پذیرش در مقطع ارشد بدون آزمون استعدادهای درخشان دانشگاه پیام نور ثبت نام کرده اند. همچنین پیش از این قرار بود طبق قانون ۱۰ درصد سهمیه ارشد پیام نور را استعدادهای درخشان شامل شوند که با موافق سازمان سنجش این سهمیه به ۲۰ درصد ظرفیت افزایش یافته است. ضمنا احتمال اینکه سازمان سنجش اسامی را زودتر نیز اعلام کند وجود دارد...


برچسب‌ها: دفترچه پیام نور, دفترچه فراگیر پیام نور, دفترچه کارشناسی ارشد پیام نور, دفترچه ارشد پیام نور, دفترچه پیام نور 92
ادامه مطلب
نوشته شده توسط مدیر وبلاگ فراگیر پیام نور  | لینک ثابت |

داغ کن - کلوب دات کام
قابل توجه علاقمندان تحصیل در دانشگاه پیام نور در رشته های mba ، مدیریت دولتی، مدیریت بازرگانی، مدیریت صنعتی: کلاس های آمادگی کنکور فراگیر پیام نور و جزوات و بسته های آموزشی به همراه نمونه سوالات سالهای گذشته کنکور

ثبت نام کارشناسی ارشد mba فراگیر پیام نور 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 22886446 تماس بگیریدبرچسب‌ها: جزوات مکاتبه ای پیام نور, mba پیام نور, دانلود دفترچه ثبت نام پیام نور, بسته های آموزشی پیام نور, فراگیر پیام نور تهران
ادامه مطلب
نوشته شده توسط مدیر وبلاگ فراگیر پیام نور  | لینک ثابت |

داغ کن - کلوب دات کام

شرایط پذیرش داوطلبان دانشگاه پیام نور

شنبه هفتم اردیبهشت ۱۳۹۲ 8:40

شيوه‌هاي پذيرش دانشجوی دانشگاه پیام نور

دانشگاه پيام‌نور از دو طريق نسبت به پذيرش دانشجو اقدام مي‌نمايد. 1- كنكور سراسري  2- دوره‌هاي فراگير.

v       شرايط ثبت‌نام در دانشگلاه پیام نور

1. پذيرفته شدگان آزمون سراسري و يا دوره‌هاي فراگير موظف هستند در مهلت‌هاي مقرر تعيين شده توسط دانشگاه براي ثبت نام از طريق سيستم جامع دانشگاهي اقدام نمايد.

2. دانشجو موظف است در زمان مقرر نسبت به پرداخت شهريه تعيين شده اقدام نمايد در غير اينصورت ثبت نام ايشان قابل پذيرش نيست.

3. عدم مراجعه براي ثبت نام به منزله انصراف از تحصيل محسوب مي‌شود.

4. ثبت نام و انتخاب واحد صرفاً در قالب تقويم دانشگاهي اعلام شده مجاز است.

v       مدارك لازم جهت ثبت نام:

1. مراكز موظف هستند، صرفاً از افراد مجاز ثبت نام به‌عمل آورند.

2. اصل كارت شناسايي ملي و شناسنامه و يك برگ تصوير از كليه صفحات آن.

3. اصل ديپلم متوسطه و يا گواهي پيش دانشگاهي ...


برچسب‌ها: ثبت نام فراگیر پیام نور, ثبت نام کارشناسی ارشد پیام نور, فراگیر پیام نور, ثبت نام پیام نور بدون کنکور, ثبت نام کارشناسی پیام نور
ادامه مطلب
نوشته شده توسط مدیر وبلاگ فراگیر پیام نور  | لینک ثابت |

داغ کن - کلوب دات کام
داغ کن - کلوب دات کام
داغ کن - کلوب دات کام
داغ کن - کلوب دات کام
داغ کن - کلوب دات کام
به اطلاع کلیه متقاضیان تحصیل در دانشگاه پیام نور می رساند ثبت نام کلاسهای آمادگی فراگیر پیام نور در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد آغاز شد. علاقمندان می توانند جهت شرکت در کلاسها و تهیه منابع آزمون (کتاب های درسی و کمک درسی، جزوات مکاتبه ای، نکته و تست های سالهای گذشته) با شماره ۷-۲۲۸۸۶۴۴۶ تماس حاصل نمایند. 


برچسب‌ها: فراگیر پیام نور, ثبت نام پیام نور, کارشناسی ارشد فراگیر, پیام نور کارشناسی ارشد, کارشناسی ارشد پیام نور
ادامه مطلب
نوشته شده توسط مدیر وبلاگ فراگیر پیام نور  | لینک ثابت |

داغ کن - کلوب دات کام
داغ کن - کلوب دات کام

عبدالله معتمدی از افزایش رشته های جدید در مقطع کارشناسی ارشد دوره های فراگیر دانشگاه پیام نور خبر داد.

پایگاه آموزش ایران به نقل از دانشگاه نیوز: عبدالله معتمدی افزود: دفترچه جدید کارشناسی ارشد حاوی رشته محلهای جدید خواهد بود که به ظرفیت پیشین این مقطع از فراگیر پیام نور افزوده خواهد شد.

معتمدی همچنین درباره این موضوع که تمام داوطلبان مقطع کارشناسی ناپیوسته پذیرفته می شوند تاکید کرد که تعداد رشته ها در این مقطع کم و 10 رشته است و اینطور نیست که همه متقاضیان پذیرفته شوند.

وی ادامه داد: نسبت این 10 رشته با تعداد متقاضیان مقطع کاردانی به کارشناسی همچنین ظرفیت پذیرش در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، قابل مقایسه نیست.

معاون آموزشی دانشگاه پیام نور اعلام کرد که رشته محلهای مقطع کارشناسی همان رشته محلهای قبلی است که تغییراتی در آن به خصوص در واحدهای ادغامی پیام نور صورت گیرد.

ایشان خاطرنشان کرد که در استان تهران 13 واحد ادغامی پیام نور وجود دارد.


برچسب‌ها: کارشناسی ارشد پیام نور, کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور, پیام نور کارشناسی ارشد, فراگیر پیام نور کارشناسی ارشد, ثبت نام کارشناسی ارشد
نوشته شده توسط مدیر وبلاگ فراگیر پیام نور  | لینک ثابت |

داغ کن - کلوب دات کام
داغ کن - کلوب دات کام
سرپرست دانشگاه پیام نور قاینات گفت: رشته کارشناسی ارشد تربیت بدنی از مهرماه سال ۹۱ در دانشگاه پیام نور راه اندازی و دانشجو می‌پذیرد.


برچسب‌ها: پیام نور, فراگیر پیام نور, دانشگاه پیام نور, کارشناسی ارشد, ثبت نام پیام نور
ادامه مطلب
نوشته شده توسط مدیر وبلاگ فراگیر پیام نور  | لینک ثابت |

داغ کن - کلوب دات کام

قابل توجه متقاضیان شرکت در آزمون فراگیر دانشگاه پیام نور سال ۹۱ 

کلاس های آمادگی آزمون فراگیر پیام نور و بسته های آموزشی منابع آزمون فراگیر پیام نور سال ۹۱

تلفن تماس: ۲۲۸۸۶۴۴۶


برچسب‌ها: اخبار پیام نور, فراگیر پیام نور, ثبت نام فراگیر پیام نور, کارشناسی ارشد فراگیر, کارشناسی ارشد پیام نور
ادامه مطلب
نوشته شده توسط مدیر وبلاگ فراگیر پیام نور  | لینک ثابت |

داغ کن - کلوب دات کام
داغ کن - کلوب دات کام
داغ کن - کلوب دات کام

معاون سنجش و آموزش دانشگاه پیام‌نور گفت: امتحانات پایان ترم دانشجویان این دانشگاه آغاز شده است و آزمون دانشجویان کارشناسی ارشد به صورت بومی برگزار می‌‌شود.

به گزارش پایگاه آموزش ایران عبدالله معتمدی معاون سنجش و آموزش دانشگاه با اشاره به آغاز امتحانات پایان ترم دانشجویان این دانشگاه، گفت: دانشجویان کارشناسی ارشد دانشگاه پیام‌نور می‌توانند در هر شهری که متقاضی هستند امتحان بدهند.

به گفته وی امتحانات دانشگاه پیام‌نور به صورت سراسری و کشوری است و بر همین اساس دانشجویان این دانشگاه می‌توانند در هر شهری که متقاضی هستند، امتحان بدهند.

معاون سنجش و آموزش دانشگاه پیام‌نور خاطرنشان کرد: در صورتی که برگزاری آزمون‌های پایان ترم دانشجویان کارشناسی ارشد این دانشگاه به بهترین نحو ممکن برگزاری شود این رویه در آزمون‌های پایان ترم دانشجویان مقطع کارشناسی نیز اعمال می‌شود.
برچسب‌ها: آزمون کارشناسی ارشد, کارشناسی ارشد پیام نور, اخبار پیام نور, پیام نور کارشناسی ارشد, فراگیر کارشناسی ارشد
نوشته شده توسط مدیر وبلاگ فراگیر پیام نور  | لینک ثابت |

داغ کن - کلوب دات کام
معاون آموزش و تحصیلات تكمیلی دانشگاه پیام نور گفت: ثبت نام دوره های فراگیر سال 1391 از نیمه اول مهرماه آغاز و از این پس، آزمون این دوره ها همه ساله در همین تاریخ انجام می شود...

داوطلبان برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۲۲۸۸۶۴۴۶ تماس بگیرند


برچسب‌ها: اخبار پیام نور, فراگیر پیام نور, دانشگاه پیام نور, ثبت نام پیام نور, آزمون پیام نور
ادامه مطلب
نوشته شده توسط مدیر وبلاگ فراگیر پیام نور  | لینک ثابت |

داغ کن - کلوب دات کام
قائم مقام دانشگاه پیام نور در گفتگو با خبرگزاری مهر با اعلام زمان ثبت نام آزمون های فراگیر این دانشگاه گفت: ثبت‌نام اينترنتی آزمون فراگير كارشناسی ۹۰ از فردا ۲۴ مهرماه ۹۰ و كارشناسی ارشد دانشگاه پيام نور از ۳ آبان از طريق سايت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org ، آغازمی شود. ثبت‌نام آزمون‌ کارشناسی تا ۱ آبان ادامه دارد. داوطلبان مي‌توانند از فردا با مراجعه به باجه‌هاي پستي و پرداخت ۶۵ هزار و هشتصد و پنجاه تومان نسبت به خريد كارت اعتباري داراي شماره پرونده، نام كاربر و رمز عبور به منظور ورود به سيستم نرم‌افزاري ثبت‌نام اينترنتي و دريافت يك جلد دفترچه راهنماي ثبت‌نام اقدام كنند. در آزمون کارشناسی فراگیر امسال معدل ۲۵ درصد تاثیر دارد و آزمون کاردانی به کارشناسی و کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور معدل 20 درصد تاثیر دارد.

زمان برگزاری آزمون کارشناسی فراگیر

آغاز ثبت نام دوره های کارشناسی ارشد و کارشناسی ناپیوسته از ۴ آبان

ظرفیت پذیرش در کارشناسی ارشد

ثبت نام دوره های آمادگی فراگیر پیام نور

شرایط کامل ثبت نام فراگیر پیام نور


برچسب‌ها: زمان ثبت نام پیام نور, تاریخ ثبت نام فراگیر, آزمون فراگیر, آزمون پیام نور ۹۱, کارشناسی ناپیوسته پیام نور
ادامه مطلب
نوشته شده توسط مدیر وبلاگ فراگیر پیام نور  | لینک ثابت |

داغ کن - کلوب دات کام
داغ کن - کلوب دات کام
داغ کن - کلوب دات کام
داغ کن - کلوب دات کام
 
کارشناسی ارشد پیام نور